Світ

Люка Бессона звинуватили у сексуальних домаганнях

11 липня, 2018 10:50
Світ/Люка Бессона звинуватили у сексуальних домаганнях
Зберегти
Вигляд
Французького режисера Люка Бессона звинуватили у сексуальних домаганнях.

Французького режисера Люка Бессона звинуватили у сексуальних домаганнях.

Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

За інформацією видання, 49-річна асистент режисера з підбору акторів заявила, що Бессон домагався її щоразу, коли вони їхали у ліфті. Також, за її словами, він нібито вимагав «сексуальні послуги».

Представники режисера повідомили, що Бессон категорично відкидає ці звинувачення.

Це вже друге сексуальне звинувачення на адресу митця. У травні 2018 року 27-річна акторка звинуватила Бессона у згвалтуванні. За її словами, після випитої чашки чаю в готелі вона нібито втратила свідомість, а коли прийшла до тями, то зрозуміла, що її зґвалтували. Вона заявила, що режисер пішов з готелю раніше, ніж вона, і залишив гроші. Бессон заперечив звинувачення акторки.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила Вайнштейна у зґвалтуванні. Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах. Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

Актора Кевіна Спейсі звинуватили у домаганнях ще у жовтні 2017 року. На BuzzFeed вийшла стаття, в якій актор Ентоні Репп розповів про домагання з боку Спейсі. Репп стверджує, що в 1986 році Спейсі запросив його на вечірку та спробував зайнятися сексом. Реппу тоді було 14 років. 4 липня 2018 року Спейсі звинуватили ще в трьох випадках сексуальних домагань.

Загалом 58-річного актора звинуватили у сексуальних домаганнях понад 30 чоловіків.

Спейсі вибачився за домагання й оголосив про свою гомосексуальність. Він заявив, що шукає лікарів після низки звинувачень у домаганнях до чоловіків і неповнолітніх.

Продюсери повідомили, що шостий сезон американського серіалу  «Картковий будиночок», зіркою якого є Спейсі, стане останнім, а пізніше зйомки серіалу призупинили.

У січні 2018 року компанія Netflix відновила зйомки «Карткового будиночку» без Кевіна Спейсі.

Пов`язані новини