Життя

Луценко нічого не знає про нібито програш позову «кримінальному авторитету «Наріку»

Життя/Луценко нічого не знає про нібито програш позову «кримінальному авторитету «Наріку»
Зберегти
Вигляд
Генпрокурор Юрій Луценко не отримував ніякої інформації про позов проти нього від бізнесмена з Дніпра Олександра Петровського, якого називають «кримінальним авторитетом» на прізвисько «Нарік».

Про це Громадському повідомила речниця Луценко Лариса Сарган.

«Луценка не викликали ні до суду, нікуди. Рішення ніякого не отримували. Щось коментувати ми не можемо, бо не бачили ні рішення суду, ні виклику до суду. Треба спочатку побачити якийсь юридичний документ. Ми все прочитали так само як і ви — з новин», — сказала вона.

Нагадаємо, раніше видання «Новое время» повідомило, що Петровський виграв декілька судових справ проти генпрокурора Юрія Луценка та журналістів, заборонивши їм називати себе «кримінальним авторитетом» на прізвисько «Нарік». Справу проти Луценка, за інформацією видання, він виграв ще в 2010 році.

Персону Петровського почали обговорювати після того, як він узяв участь у молебні в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці разом із президентом Петром Порошенком. Згодом він поїхав до Стамбула разом із українською делегацією, яка отримала томос про автокефалію помісної церкви.

Речник спікера Верховної Ради Андрія Парубія Андрій Ковальов опублікував фото зі Стамбула, на якому Петровський стоїть праворуч від Парубія.

Нагадаємо, колишня УПЦ Київського патріархату на запит Громадського щодо участі «Наріка» в отриманні томосу в Стамбулі повідомила, що не запрошувала жодних «світських осіб» на вручення грамоти.

Більше про:
# Юрій Луценко
Пов`язані новини