На зустрічі з президентом Володимиром Зеленським генеральний прокурор України Юрій Луценко звітував про 3 роки роботи ГПУ та шляхи боротьби з корупцією.

Про це він розповів у інтерв‘ю виданню Liga.net.

«Це була зустріч, де я напівофіційно звітував про три роки в Генпрокуратурі і що ще потрібно зробити. А також поговорили про основні завдання боротьби з корупцією, як перекрити головні її джерела – держсектор, митницю, рейдерство, афери із землею. Деталі розмови передавати не буду, бо вважаю неприйнятним розголошувати деталі розмови з президентом для ЗМІ», — сказав він.

«Не хочу бути тим, хто знедавна голосно говорить про дружбу із Зеленським, але у нас склалися нормальні людські стосунки, ще коли я, як міністр внутрішніх справ, був потрібний на концертах «95 кварталу», — додав генпрокурор.

Нагадаємо, після другого туру виборів обраний президент Володимир Зеленський заявив, що Луценко є представником старої команди, а він планує призначати на посади нових людей.

Згодом екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, який входить до команди Зеленського, наголосив, що Луценко має піти у відставку. Він також допустив, що генпрокурором може стати «хтось з активістів».

6 травня Луценко заявив, що не бачить «моральних і юридичних підстав», аби йти у відставку, а 11 травня Луценко бачився з новообраним президентом Володимиром Зеленським.

Під час інавгурації 20 травня Зеленський закликав Раду зняти з посад генпрокурора України, главу СБУ та міністра оборони України.

/Олександр Стебницький

Поділитись: