УКРАЇНА

Луценко зарано заявив про завершення слідства у справі розстрілів на Майдані — «Родина героїв Небесної сотні»

22 серпня, 2018 21:50
УКРАЇНА/Луценко зарано заявив про завершення слідства у справі розстрілів на Майдані — «Родина героїв Небесної сотні»
Зберегти
Вигляд
Генпрокурор Юрій Луценко зарано заявив про те, що слідство у справах розстрілів на Майдані в лютому 2014 року фактично завершене. На сьогодні є велика кількість справ, зокрема, по ключових датах, які продовжують розслідуватися.

Генпрокурор Юрій Луценко зарано заявив про те, що слідство у справах розстрілів на Майдані в лютому 2014 року фактично завершене. На сьогодні є велика кількість справ, зокрема, по ключових датах, які продовжують розслідуватися.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив голова громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Володимир Бондарчук.

«До завершення ще дуже далеко. Ще величезна кількість справ, які не завершені навіть по тим ключовим датам, які в нас є. Це вбивство Нігояна, Жизневського… і по 18-му числу (18 лютого 2014 року - ред)», — сказав Бондарчук.

За його словами, під час особистої зустрічі з Луценком він, координатор ініціативної групи поранених на Майдані Павло Кучер та батько героя Небесної сотні Устима Голоднюка намагалися пояснити генпрокурору, що слідство не завершене.

«Але в нього є конкретний план. Він так це бачить. І поки що можливості вплинути на його думку немає», — наголосив Бондарчук.

Раніше керівник управління спецрозслідувань ГПУ заявив, що  передача Генпрокуратурою справи про розстріл мітингувальників під управлінням СБУ у Хмельницькому в лютому 2014-го року військовій прокуратурі — це грубе порушення норм Кримінально-процесуального кодексу, яке свідчить що керівництво ГПУ перешкоджає розслідувати справу.

За його словами, слідчі управління спецрозслідувань практично з нуля змушені були розслідувати справу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Справа Майдану»: суд над екс-«беркутівцями», допит Януковича, кримінальні провадження щодо колишніх посадовців, конфлікт в ГПУ — що ми знаємо про найгучніші судові процеси в історії України.

Раніше до суду вже спрямували обвинувальні акти щодо 9 екс-«беркутівців» та начальника управління громадської безпеки головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Києві.

Наприкінці травня чотирьом екс-співробітникам київського «Беркуту» вручили підозри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все одно обрав би службу в «Беркуті» — обвинувачений у розстрілах Небесної сотні

Більше про:
# справа майдану
Пов`язані новини