Львівській суд надав дозвіл поліції скопіювати не монтовані фото- та відеоматеріали десяти телеканалів у справі прориву прикордонного пункту Шигені 10 вересня 2017 року.

Львівській суд надав дозвіл поліції скопіювати не монтовані фото- та відеоматеріали десяти телеканалів у справі прориву прикордонного пункту Шигені 10 вересня 2017 року.

Відповідне рішення ухвалила суддя Галицького районного суду міста Львова Зубачик Наталія Богданівна, повідомляє Громадське.

Ухвали винесені щодо телеканалів ICTV, «Телерадіокомпанія «ЛЮКС», «ТРК «Україна», «Громадське телебачення», «ІНТЕР», «Новини 24 години», «Студія 1+1», «Волинські-Новини», «Міжнародний медіа Центр-СТБ» та «Телекомпанія «Львів-ТБ».

Усі рішення датовані 3 жовтня 2017 року.

Дозвіл на копіювання наданий у рамках кримінальної справи № 461/6629/17. Нацполіція Львівщини розслідує справу про організацію прориву кордону Давидом Сакварелідзе, Каць В.Г., Бурцевим О.В., Мишаничем Р.Ф. та Висіканцевим О.В.

Сьогодні зранку слідчі Нацполції прийшли на Громадське копіювати фото- та відеоматеріали.

10 жовтня до редакції Громадського прийшли слідчі з вимогою надати матеріали щодо прориву на кордоні в «Шегинях».  Зокрема, щодо дій екс-заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе.

14 вересня Сакварелідзе вручили протокол про незаконне переправлення осіб через кордон.

16 вересня суд Львова не обрав запобіжний захід Сакварелідзе.

Пізніше суд визнав обґрунтованою оголошену екс-заступнику генпрокурора Давіду Сакварелідзе підозру у справі «прориву» Саакашвілі через держкордон на пункті пропуску «Шегині».

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали в момент перетину кордону Саакашвілі. Пізніше стало відомо, що поліція затримала 5 людей через сутички в «Шегинях».

22 вересня суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: