Один із претендентів на номінацію кандидата в президенти від Демократичної партії США, мільярдер Майкл Блумберг, не виключає, що витратить мільярд доларів своїх статків, аби на президентських виборах у 2020 році переміг демократ.

Як повідомляє The New York Times, про це Блумберг заявив в інтерв’ю журналістам під час передвиборчого заходу в штаті Техас.

Утім мільярдер, який минулоріч віддав на благодійність майже 3 мільядри доларів, завважив пресі, що мільярд— «це дуже великі гроші для мене».

Опріч того, Блумберг повідомив, що навіть у разі програшу номінації він готовий допомогти будь-кому з кандидатів-демократів із передвиборчою кампанією — навіть тим, з якими його погляди не збігаються: Елізабет Ворен і Берні Сандерсу.

«Я насправді з ними не погоджуюсь, але я все ж підтримаю їх, так, бо порівняно з Дональдом Трампом це просто», — сказав мільярдер.

Уперше про наміри 77-річного Майкла Блумберга брати участь у виборах президента США стало відомо 8 листопада 2019 року, коли він подав документи для участі у праймеріз Демократичної партії в Алабамі. 24 листопада Блумберг підтвердив, що змагатиметься за номінацію.

Внутрішньопартійні вибори в Алабамі відбудуться 3 березня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile