Передвиборчий штаб президента США Дональда Трампа не акредитуватиме на свої заходи журналістів Bloomberg, яка належить одному з можливих кандидатів на посаду президента від Демократичної партії Майклу Блумбергу.

Про це заявив глава передвиборчого штабу Трампа Бред Парскейл, повідомляє Euronews.

Причина — рішення видання не висвітлювати діяльність демократів, які братимуть участь у виборах президента.

Парскейл додав, що рішення буде скасовано лише в разі перегляду редакційної політики Bloomberg, але в разі необхідності акредитацію можуть надавати в індивідуальному порядку.

Йдеться про рішення головного редактора Bloomberg Джона Міклетвейта не розслідувати претендентів у кандидати на пост президента США від Демократичної партії. Про нього стало відомо 24 листопада, незабаром після того, як у свою кандидатуру офіційно висунув мільярдер та власник Bloomberg News Майкл Блумберг.

У відповідь на звинувачення штабу Трампа головний редактор видання Джон Міклетвейт заявив, що Bloomberg News об'єктивно та неупереджено висвітлювали президентську діяльність Дональда Трампа з 2015 року та продовжать це робити надалі.

Уперше про наміри 77-річного Майкла Блумберга брати участь у виборах президента США стало відомо 8 листопада, коли він подав документи для участі у праймеріз Демократичної партії в Алабамі. Внутрішньопартійні вибори в Алабамі відбудуться 3 березня.

Зараз на п’яти Джо Байдену в рейтингу опитувань наступають сенатор від штату Вермонт Берні Сандерс та сенаторка від штату Массачусетс Елізабет Уоррен. Участь Майкла Блумберга у виборчій кампанії може кардинально змінити передвиборчу боротьбу серед демократів.

Поділитись: