Майже 9 тисяч українців хочуть повернутись в Україну з-за кордону, ще понад 6 тисяч згодні провести карантин в іноземних країнах.

Про це на брифінгу повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Загалом 15 369 громадян України за кордоном звернулись за допомогою до посольств і консульств у програмі «Захист».

«6 230 людей готові поки залишатися в іноземних країнах. Вони перебуватимуть на постійному зв’язку з посольствами та консульствами, отримуватимуть необхідну допомогу», — зазначив Кулеба.

Ще 8 850 українців наполягають на поверненні додому. Міністр нагадав, що це можливо лише за умови обов'язкової обсервації.

З 28 березня Україна повністю закрила кордон і припинила всі пасажирські перевезення.

Нагадаємо, в Україні передбачена обов'язкова обсервація для всіх, хто перетинає державний кордон. Виняток лише для працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних місій; водіїв, членів екіпажів, поїзних і локомотивних бригад.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 10 квітня Україні коронавірусну хворобу лабораторно підтвердили у 2203 людей, з них 69 пацієнтів померли, 61 — одужав. 

У світі вже 1,6 млн людей інфіковані коронавірусом, кількість жертв наближається до 100 тисяч. Водночас понад 350 тисяч одужали.

Поділитись: