Стан українського політв’язня Олександра Кольченка, утримуваного в російській в’язниці в Челябінській області, погіршується, він сильно схуд.

Стан українського політв’язня Олександра Кольченка, утримуваного в російській в’язниці в Челябінській області, погіршується, він сильно схуд.

Про це повідомила мати Олександра Лариса Кольченко, передає «Громадське радіо».

«Місяць тому я була на побаченні з Сашею в Копейську. Він дуже схуднув. Хлопець 190 сантиметрів зросту важить 62 кілограми. Він лежав у лікарні з діагнозом «дефіцит ваги». Його здоров’я почало погіршуватися», — розповіла Кольченко.

Сьогодні, 26 листопада, Олександр Кольчено відзначає День народження.

«Це четвертий день народження в неволі. Перший день народження він провів у Лефортово, другий — у СІЗО в Ростові-на-Дону, третій і четвертий — у місті Копейськ Челябінської області. Це свято в нашій родині зі сльозами на очах», — зазначила мати Олександра.

Вона привітала сина листівкою. За її словами, листи від кримських друзів до нього не доходять. Українські високопосадовці Ларису Кольченко з днем народження сина не привітали.

Водночас в європейських столицях до дня народження Кольченка проводять акцію на підтримку українських політв’язнів.

Також сьогодні в аеропорту Києва відбулась акція на підтримку Кольченка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: На політв’язня Кольченка чекає його кіт Сніжок (репортаж).

У серпні 2015 року суд у РФ назвав Олега Сенцова і Олександра Кольченка винними в створенні в Криму терористичної організації, у скоєнні двох терактів і підготовці ще одного, а також у спробі придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні зброї.

Сенцов засуджений до 20 років колонії, Кольченко — до 10 років позбавлення волі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Тюрма в тюрмі» — матері Афанасьєва і Кольченка про ув’язнених українців у Росії. 

Поділитись: