УКРАЇНА

Манафорт міг платити екс-канцлеру Австрії за лобізм інтересів Януковича

24 лютого, 2018 19:23
УКРАЇНА/Манафорт міг платити екс-канцлеру Австрії за лобізм інтересів Януковича
Зберегти
Вигляд
Колишній канцлер Австрії Альфред Гузенбауер може бути серед політиків, яким колишній політтехнолог Пол Манафорт платив за лобіювання інтересів Віктора Януковича.

Колишній канцлер Австрії Альфред Гузенбауер може бути серед політиків, яким колишній політтехнолог Пол Манафорт платив за лобіювання інтересів Віктора Януковича.

Про це пише австрійське видання Kurier.

В обвинувальному висновку ФБР проти Манафорта не розкриваються імена європейських політиків, яким Манафорт ймовірно заплатив понад $2 млн за «висловлення більш зручної для України позиції».

Однак там згадується так завана «Габсбурзька група» політиків на чолі з «колишнім європейським канцлером», яка активно взаємодіяла з Манафортом  у 2012-2013 роках.

За повідомленнями ЗМІ, йдеться про Альфреда Гузенбауера, який був канцлером Австрії у 2007-2008 роках.

Сам Гузенбауер відкинув свою причетність до лобіювання інтересів Януковича за посередництва Манафорта.

Раніше у США спеціальний прокурор Роберт Мюллер опублікував нові звинувачення проти колишнього очільника кампанії президента Трампа — Пола Манафорта, звинувативши його в приховуванні доходів і обмані банків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером. 

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.

Манафорт оскаржив свій домашній арешт, але суд його апеляцію не задовольнив. Пізніше його звільнили з-під арешту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну  причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям

Пов`язані новини