УКРАЇНА

Маркарова: не хочеться формувати нереальні очікування про транш МВФ

22 червня, 2018 13:46
УКРАЇНА/Маркарова: не хочеться формувати нереальні очікування про транш МВФ
Зберегти
Вигляд
Виконувачка обов’язків міністра фінансів України Оксана Маркарова сподівається знайти порозуміння по ключових для МВФ питаннях для отримання траншу, проте не прогнозує дату отримання його Україною.

Виконувачка обов’язків міністра фінансів України Оксана Маркарова сподівається знайти порозуміння по ключових для МВФ питаннях для отримання траншу, проте не прогнозує дату отримання його Україною.

Про це вона повідомила під час інтерв’ю «Економічні правді», передає прес-служба Мінфіну.

«Я намагаюсь утримуватись від оголошення очікувань щодо часу домовленостей. Мені здається, що у перемовинах головне — результат, а не проміжні оголошення. Інформування громадськості звичайно важливе, однак не хотілося би формувати нереальні очікування, в тому числі щодо траншів МВФ», — заявила Маркарова.

За її словами, Мінфін активно працює над вимогами МВФ щодо збалансування державного бюджету України та залучене до роботи над реформою енергоринку.

Нагадаємо, що раніше у Міжнародному валютному фонді повідомили, що перегляд програми та, відповідно, отримання траншу макрофінансової допомоги відбудеться після виконання Україною всіх її зобов’язань.

7 червня Верховна Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд у другому читанні під час засідання 7 червня. «За» проголосували 317 депутатів. У Венеціанській комісії привітали ухвалення закону про Антикорупційний суд.

11 червня Порошенко підписав закон про Антикорупційний суд.

Створення Антикорупційного суду — одна з вимог міжнародних партнерів України для подальшої співпраці. Серед його запланованих функцій — розслідування справ Національного антикорупційного бюро щодо корупції серед високопосадовців.  Серед інших вимог — підвищення цін на газ для населення та збалансування державного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Нагадаємо, що Кабмін вже відкладав підвищення цін на газ для населення.

Пов`язані новини