Мама Олега Сенцова Людмила Георгіївна вдома, АР Крим, 17 березня 2019 року
Фото:

Анна Цигима/Громадське

Мати українського політв'язня Олега Сенцова, з дня арешту якого сьогодні виповнилося 5 років, говорить з сином один раз на місяць по 20 хвилин.

Про це Людмила Сенцова розповіла в інтерв'ю Громадському.

Мати політв'язня зазначила, що Сенцов здебільшого запитує про стан здоров'я дітей (16-річна Аліна та 13-річний Влад), як вони вчаться та чим цікавляться.

Про своє здоров'я політв'язень завжди каже: «Усе добре».

«Він займається спортом, йде на поправку, п'є вітаміни та стежить за собою, за нього хвилюватися не треба. Тому можна і не питати. А що стосується дітей, то його цікавить будь-яка дрібниця — чи не захворіли, як вчаться. З ким Влад (син Олега — ред.) зустрічається, з ким дружить, [щоб обговорити це] нам і 20 хвилин не вистачає», — розповіла Людмила Сенцова.

10 травня виповнюється 5 років з дня арешту Олега Сенцова. Велику частину цього терміну українські політв'язні провели в тюрмах Росії. Режисер і активіст Олег Сенцов, засуджений на 20 років за сфабрикованою справою, перебуває в колонії в місті Лабитнангі в Заполяр'ї. У 2018-му Олег 145 днів голодував із вимогою звільнити всіх українських політв'язнів Росії — тоді їх було понад 70 людей. 

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова.

Поділитись: