Мати полоненого на Донбасі російського військового Віктора Агеєва звернулася з листом до Уповноваженого з прав людини в Росії, у якому просить «посприяти в отриманні інформації про сина» через українського омбудсмена

Мати полоненого на Донбасі російського військового Віктора Агеєва звернулася з листом до Уповноваженого з прав людини в Росії, у якому просить «посприяти в отриманні інформації про сина» через українського омбудсмена.

Про це повідомляє «Новая газета».

Також Світлана Агеєва пропонує російському омбудсмену відвідати сина в СІЗО міста Старобільська Луганської області.

Мати полоненого єфрейтора заявила, що через два місяці після затримання Агєєв «не отримує ані повноцінної адвокатської, ані консульської підтримки».

Крім цього, Агєєва скаржиться на те, що не отримує ніяких відомостей про сина, не дивлячись на її постійні контакти з російськими консулами на території України.

«До сих пір з моїм сином не зустрівся представник консульської служби (Росії). Мною було надіслано повідомлення електронною поштою в консульську службу в місті Харкові (по телефону мене не з'єднали з консулом), але до цих пір немає відповіді. Також не ясний результат мого прохання про надання матеріальної допомоги по оплаті праці адвоката», — пише Агєєва омбудсмену.

Також вона сказала, що київський адвокат Віктор Чевгуз, з яким вона раніше підписала договір, «не працює з невідомих причин, на зв'язок не виходить».

«Коли ми домовлялися з ним, я сказала, що не зможу платити за його послуги дві тисячі євро (на місяць), сама не потягну. Вирішили, що попросимо консулів надати матеріальну допомогу, і ті сказали, що будуть вирішувати питання зі своїм начальством», — сказала Агеєва у коментарі «Новій газеті».

Видання зазначило, що адвокат не відповів журналістам також, а за номерами телефонів Генконсульства Росії в Харкові протягом декількох годин не знімали слухавки.

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили  диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб, один з яких виявився мешканцем Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін.

ДИВІТЬСЯ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: