Мати засудженого в анексованому Криму українського активіста Володимира Балуха написала листа президентові Росії Володимиру Путіну

Мати засудженого в анексованому Криму українського активіста Володимира Балуха написала листа президенту Росії Володимирові Путіну.

Текст звернення опублікувала Кримська правозахисна група.

«Я, Балух Наталя Володимирівна, звертаюся до вас з гірким материнським болем та закликом до розсудливості та порядності. Те, що під виглядом боротьби з тероризмом влада Криму руками ФСБ та МВС розправляється з неугодними їй громадськими діячами та простими громадянами, для нашої родини стало доведеним фактом», — написала мати політв’язня.

Наталя Балух сказала: її син розумів, що проти нього була розгорнута «брудна» кампанія по дискредитації.

«Мені не зовсім зрозуміло — це робиться з вашої мовчазної згоди, чи вам надають недостовірну інформацію співробітники ФСБ РФ? Якщо перший варіант, то тоді буде просто страшно за майбутнє Криму», — ідеться в листі.

У грудні 2013 року Володимир Балух вивісив над своїм будинком в кримському селі прапор України.

9 грудня 2016 року ФСБ затримала Балуха в селі Серебрянка на південному заході анексованого Криму. У ФСБ повідомили, що знайшли під час обшуків 90 патронів і кілька тротилових шашок.

4 серпня в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вiн живе пiд українським прапором у Криму. Iсторiя Володимира Балуха.

Раніше матері засудженого в Росії українця Станіслава Клиха і затриманого під Луганськом росіянина Віктора Агеєва попросили президентів Росії і України помилувати і звільнити їхніх синів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: