ENRU

Матері Клиха та Агеєва звернулися до Порошенка й Путіна з проханням помилувати синів

Матері засудженого в Росії українця Станіслава Клиха і затриманого під Луганськом росіянина Віктора Агеєва попросили президентів Росії і України помилувати і звільнити своїх синів.

Про це повідомляє «Новая газета».

«Ми матері наших дітей— Станіслава Клиха і Агєєва Віктора. З великою повагою до наших влад, Російської Федерації та України, просимо, благаємо вас звільнити, помилувати наших дітей, які перебувають в полоні, і, як Станіслав, у в'язниці, де він вже три роки», — сказала Тамара Клих.

За її словами, вона вже півроку не знає нічого про сина.

«Я хочу щоб ви, Володимир Володимирович Путін, і наша українська влада, Петро Олексійович Порошенко, вирішили це питання. Мені здається, в ваших силах це зробити — наших дітей повернути додому, помилувати їх і припинити війну», — продовжила Клих. І до цих слів приєдналася Світлана Агеєва, закликавши припинити війну.

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили  диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб, один з полонених виявився мешканцем Алтайського краю Росії, громадянином Росії Віктором Агеєвим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило, що Агєєва звільнили в запас торік у травні, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва у списки на обмін.

Мати Агеєва, Світлана, яка приїздила до України, щоби зустрітися з сином, розповіла Громадському про підсумки зустрічі з полоненим, перспективи обміну та його участь у війні на Донбасі.

26 травня 2016 року суд Чечні засудив Миколу Карпюка до 22,5 років ув'язнення, Клиха до 20 років. Їх звинуватили у вбивстві російських військових у Грозному в 1994-95 роках. Водночас, стороною обвинувачення не було надано жодних доказів того, що Клих і Карпюк перебували у Чечні у цей період.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram