Лідер руху «Український вибір» Віктор Медведчук заявив, що готовий дебатувати з будь-ким, але не представлятиме сторону кандидата в президенти України Петра Порошенка.

Таким чином очільник «Українського вибору» прокоментував заяву радника кандидата в президенти Володимира Зеленського Руслана Рябошапки про те, що якщо Зеленський «маріонетка Коломойського», то дебати можливо краще провести між Коломойським і Медведчуком, повідомляє телеканал «112.Україна».

«Те, що запропонував радник Зеленського... Я не знаю, наскільки Зеленський представляє Коломойського, але я не можу представляти Порошенка, тому що багато років виступав проти нього і підтримував іншого кандидата на виборах», — заявив Медведчук.

Він також наголосив, що ні він, ні партія «Опозиційна платформа — За життя» не підтримуватиме жодного з кандидатів у другому турі виборів президента.

Нагадаємо, 1 квітня радник кандидата в президенти Володимира Зеленського Руслан Рябошапка в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив, що не бачить, про що можна дебатувати з Петром Порошенком, зокрема через те, що чинний глава держави вважає Зеленського «маріонеткою Коломойського».

«Обговорювати ці обличчя і план дій з Порошенком? Я не бачу в цьому сенсу. Яке питання до Зеленського може бути від Порошенка, який вважає його маріонеткою Коломойського? Може він з Коломойським влаштує дебати? Чи Коломойський з Медведчуком?», — резюмував Рябошапка.

Раніше Порошенко заявив про необхідність дебатів у другому турі виборів президента. Зеленський заявив, що готовий до них.

Суспільний мовник запросив обох кандидатів на телевізійні дебати.

Перед виборами 31 березня Порошенко і Зеленський не прийшли на дебати, а Тимошенко прийшла та майже відразу пішла.

Центральна виборча комісія вже опрацювала понад 99% протоколів голосування на виборах президента України. Більшість голосів отримує Володимир Зеленський, розрив між чинним президентом Петром Порошенком та Юлією Тимошенко — близько 2,5%.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Поділитись: