Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати коміка Володимира Зеленського та чинного главу держави Петра Порошенка, які проходять у другий тур президентських виборів.

Про це повідомили у прес-службі Суспільного.

«Суспільний мовник готовий до проведення теледебатів у визначеному законом порядку та надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів», — зазначили в НСТУ.

Згідно з законом такі дебати проводять в останню п’ятницю перед днем повторного голосування, тобто 19 квітня, між 19 та 22 годинами в прямому ефірі тривалістю не менше 60 хвилин.

Кандидати мають брати участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів взяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них виділений для теледебатів час надається іншому кандидату.

Зазначимо, що теле- та радіоканали Суспільного мовника не належать жодній політичній чи бізнес-групі та працюють винятково на кошти платників податків, тому можуть бути майданчиком для незалежної дискусії кандидатів на рівних умовах.

Перед виборами 31 березня Порошенко і Зеленський не прийшли на дебати, а Тимошенко прийшла та майже відразу пішла.

Нагадаємо, згідно з даними Національного екзит-полу, до другого туру президентських виборів виходять Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: