Колишній прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв пояснив свою відставку тривалістю перебування на колишньому посту і необхідністю надати президенту після послання Федеральним зборам «абсолютної свободи дій».

Про це він сказав в інтерв'ю «Первому каналу», передає «Интерфакс».

Експрем’єр пояснив, що головна причина — це масштабність поставлених у посланні президента Федеральним зборам завдань.

За його словами, у посланні позначені «масштабні завдання оновлення політичної системи та зміни балансу влади в країні».

«Це стосується й уряду, і парламенту, частково президента, судової системи, — що для того, щоб ухвалити всі ці рішення, президент повинен бути абсолютно вільний у тому, щоб їх обговорювати й ухвалювати без оглядки на якісь інші фактори», — сказав Медведєв.

Серед такий факторів, на його думку, був і його уряд.

Нагадаємо, 15 січня 2019-го уряд Росії на чолі з Дмитром Медведєвим у повному складі пішов у відставку. Це сталося після того, як Путін під час послання Федеральним зборам запропонував внести зміни до Конституції РФ, що перерозподіляють повноваження між президентом, урядом і парламентом.

У той же день Путін вніс до Державної думи РФ кандидатуру глави податкової служби Михайла Мішустіна на посаду прем'єр-міністра. Наступного дня його офіційно призначили на цю посаду, а Дмитро Медведєв став заступником голови Ради безпеки Росії.

Поділитись: