Прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо і президент Білорусі Олександр Лукашенко привітали Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні.

Так, Трюдо написав, що з нетерпінням очікує співпраці із Зеленським, щоб продовжити зміцнення зв'язків між Канадою та Україною.

Також із перемогою у виборах Зеленського привітала Тереза Мей, підкресливши, що стабільність України має важливе значення для безпеки Європи.

«Велика Британія твердо підтримує суверенітет України», — наголосила прем’єр-міністерка.

Водночас, президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив переконання, що «спільні зусилля дозволять зберегти на довгий час і поглибити позитивну динаміку двостороннього співробітництва, а діяльність Володимира Зеленського в якості керівника держави буде сприяти процвітанню України, встановлення миру і громадянської злагоди».

«Підтверджую, Білорусь завжди була і залишиться для України передбачуваним партнером, надійним сусідом і добрим другом», — йдеться в привітанні глави Білорусі.

Раніше Зеленського із перемогою привітали канцлерка Німеччини Агнела Меркель та президент США Дональд Трамп.

Крім того, свої привітання Зеленському надіслав екс-президент України Віктор Янукович. Своєю чергою, спікер штабу Зеленського заявив, що їхня команда обійдеться без привітань і підтримки Януковича.

Водночас, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна прокоментував перемогу Зеленського на президентських виборах, вказавши, що його рано вітати з перемогою.

По Україні Центрвиборчком уже опрацював 90.83% електронних протоколів голосування у другому турі президентських виборів. Володимир Зеленський обганяє Петра Порошенка на понад 48%.

Поділитись: