Канцелрка Німеччини Ангела Меркель заявила, що до 70% жителів країни можуть заразитися коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це Меркель заявила на прес-конференції, присвяченій поширенню нового вірусу, передає DW.

Меркель закликала до солідарності та попросила німців зберігати тверезий розум у цій ситуації.

«Вірус є в Європі, і ми повинні це розуміти», — сказала вона.

Канцлерка допустила, що 60-70% жителів країни будуть заражені, бо вірус новий, у населення немає імунітету, а вакцину не розробили.

Меркель також уточнила, що основні заходи влади будуть направлені на допомогу літнім людям та тим, у кого є інші захворювання, бо це головні групи ризику.

Водночас прем’єр-міністр Чехії Олександр Бабіш вже розкритикував заяву Меркель про 60-70% населення, які можуть заразитися. Він наголосив, що це лише викличе паніку.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України увів обмеження по всій Україні через загрозу поширення коронавірусу SARS-CoV-2. Навчальні заклади відправлять на карантин, а в країні обмежать масові зібрання.

На сьогодні в Україні підтверджено лише один випадок інфікування коронавірусом.

За останніми даними, від захворювань, які викликає коронавірус SARS-CoV-2, у світі померли 4 284 людини. Водночас одужали 65 765 інфікованих.

Загалом у світі кількість інфікованих зросла до 119 120. Більшість випадків інфікування, 80 956, зафіксували на материковому Китаї. Швидко продовжує зростати кількість інфікованих в Італії — до 10 149, Ірані — до 8 043 та у Південній Кореї — до 7 755.

Поділитись: