Ангела Меркель підтвердила свій намір не балотуватися на пост канцлера Німеччини у 2021 році. Коментуючи стан здоров'я канцлерка запевнила, що здатна виконувати свою роботу.

Про це Меркель заявила під час прес-конференції із журналістами перед своїм відходом у відпустку, повідомляє Der Spiegel.

Говорячи про своє здоров'я, Меркель сказала, що розуміє весь інтерес громадськості до цієї теми, проте вважає, що це її особисте питання і запевнила, що це ніяк не вплине на її роботу на посаді канцлера.

«Ви мене знаєте, я здатна виконувати цю роботу», — підсумувала Меркель, додавши, що так само, як і громадськість, зацікавлена ​​у своєму здоров'ї.

Вона також підтвердила, що в 2021 році закінчить свою політичну роботу і додала, що після закінчення терміну повноважень у неї буде «інше життя». На уточнююче запитання одного з журналістів, як у неї справи, Меркель відповіла: «Добре».

Двома днями раніше, 17 липня, Ангела Меркель відзначила своє 65-річчя. Вона обіймає пост глави уряду Німеччини вже 14 років поспіль.

Проте останнім часом під час офіційних заходів канцлерка погано себе почуває: з нею відбувалися напади тремтіння на зустрічах із президентом Німеччини Франк-Вальтером Штайнмайером, українським лідером Володимиром Зеленським, прем'єр-міністром Фінляндії Антті Рінне. Кілька разів вона слухала гімни сидячи.

Сама вона пов'язувала це із зневодненням і запевняла, що переживати про це не варто.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile