Меркель попросила Путіна втрутитись у ситуацію з утисками геїв в Чечні

2 травня, 2017 21:42
default/Меркель попросила Путіна втрутитись у ситуацію з утисками геїв в Чечні
Зберегти
Вигляд
Канцлерка Німеччини Ангела Меркель попросила президента Росії Володимира Путіна втрутитися в ситуацію з переслідуванням геїв в Чечні.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель попросила президента Росії Володимира Путіна втрутитися в ситуацію з переслідуванням геїв в Чечні.

Про це вона заявила на прес-конференції в Сочі після переговорів з Путіним, повідомляє «Дождь».

«Також я поговорила про те, що була дуже негативна доповідь про те, що відбувається з геями в Чечні, і попросила пана президента про те, щоб він вплинув з метою забезпечення збереження прав меншин», — заявила Меркель.

Коментуючи звернення Меркель, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков висловив припущення, що «це звучало не в плані якихось закидів».

«Президент пояснив ситуацію. Він пояснив, розповів про те, що відбувається в Чечні, як живе республіка», — сказав Пєсков.

Як відомо, на початку квітня російське видання «Новая газета» оприлюднило метаріал про те, що в Чечні було затримано більше сотні чоловіків, яких силовики запідозрили в гомосексуальності.

В коментарі Громадському редакторка відділу спецпроектів видання «Новая газета» Олена Мілашина навела дані про те, що у Чечні під час «зачисток» ЛГБТ-спільноти, влаштованих силовиками, було вбито близько 30 чоловіків.

Крім того, Громадське публікувало на засадах партнерства матеріал видання «Новая газета» про дві хвилі репресій щодо гомосексуалів у Чечні, причетність  до них перших осіб республіки, а також інтерв’ю тих, хто вижив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський «цар» і «мама» Європи: як складалися стосунки Путіна і Меркель

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини