Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що закриває свою сторінку на Facebook.

Вона пояснила, що не хоче підтримувати обліковий запис, оскільки більше не є лідеркою «Християнсько-демократичного союзу».

«Сьогодні день, коли я хотіла б подякувати вам за всю вашу підтримку моєї Facebook-сторінки. Ви знаєте, що я більше не очолюю «Християнсько-демократичний союз», тому зараз я закриваю свою Facebook-сторінку», — заявила Меркель.

На сторінку Меркель підписано понад 2,5 мільйона користувачів.

Також вона сказала, що буде повідомляти про свою діяльність на сторінці уряду Німеччини у Facebook та на своїй сторінці в Instagram. 

Нагадаємо, на початку грудня Крамп-Карренбауер змінила на посаді голови ХДС Ангелу Меркель, яка керувала партією 18 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Меркель очолила рейтинг найвпливовіших жінок світу 2018 року від Forbes

28 жовтня 2018 року Меркель заявила, що не буде переобиратись на посаду канцлера Німеччини у 2021 році. Це означає, що наступні три роки будуть останніми у кар’єрі Меркель на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кінець «ери Меркель»: що це означає для України і Європи

14 жовтня у німецькій федеральній землі Баварія обирали парламент. Керівна партія Баварії — Християнсько-соціальний союз, яку очолює дійсний міністр закордонних справ Горст Зеєгофер — вперше втратила абсолютну більшість з часів Другої світової війни.

Це значна поразка і для канцлерки Ангели Меркель, адже її партія «Християнсько-демократичний союз» перебуває в альянсі з ХСС. Однією з причин поразки керівної партії в Баварії було незадоволення місцевими мешканцями міграційної політики уряду Меркель, особливо такі настрої притаманні гірським районам Баварії, де у 2015 році були табори для тисяч біженців.

Також вперше до баварського ландтагу потрапила правопопулістська партія «Альтернатива для Німеччини» (АдН), здобувши 11 %, яка є антагоністом політики Меркель щодо біженців. За даними опитування німецького телеканалу ARD у вересні 2018 діяльність ХДС/ХСС підтримують 28% німців.

Раніше повідомлялося, що рейтинг керівного блоку в черговий раз впав до рекордного мінімуму.

Поділитись: