Мешканці Сміли на Черкащині влаштували акцію протесту, перекривши магістральну трасу, яка проходить через місто. Люди вимагають підписання договору між КП «Смілакомунтеплоенерго» і «Нафтогазом» про списання боргу, який виник під час діяльності попереднього підприємства. Про це у коментарі Громадському повідомив місцевий житель Максим Няньченко.

На питання, де і коли проходитиме відповідна акція у Смілі, Няньченко відповів: «Вона проходить зараз, люди перекрили дорогу на двох виїздах з міста. Акція триває з обіду».

Няньченко повідомив, що у місті вже увімкнено опалення і газ подається у всі котельні. Однак, мешканці протестують проти перекладення боргу колишнього підприємства «Сміланергоінвест» на новоутворене — «Смілакомунтеплоенерго». На думку жителів, борг попереднього підприємства виник через розкрадання коштів.


«(Протестують, ред.) через те що, між «Смілакомунтеплоенерго» та «Нафотогазом» не укладений договір… Зараз ці борги намагаються повісити на містян, що б вони платили. Нафтогаз не хоче підписувати договір», — сказав Няньченко.

«Борги зараз хочуть повістити на наовостворене підприємство, а вони потім впадуть на плечі містян. Люди обурені цим», — додав смілянин.

За його словами, організатории акції заявили, що демонстарція буде безстроковою — доки не буде підписано договорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 10 запитань про опалення: міста без тепла, бо постачальники заборгували Нафтогазу мільярди

Нагадаємо, раніше мешканці Сміли влаштували акції протесту через відсутність опалення у місті.

Президент Петро Порошенко прокоментував ситуацію у Смілі та сказав, що «крутити вентиль — це не є справа президента. Він дав місцевій владі декілька годин на те, аби дати опалення у місті.

17 листопада у ДСНС оголосили, що у Смілі всі будинки підключили до опалення.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Знеструмлена лікарня та дистанційне навчання у Смілі — репортаж з останнього «холодного» міста

Поділитись: