Мешканець Полтавської області вибачився перед працівниками поліції за те, що нецензурно висловлювався у їх адресу під час протестних акцій у Нових Санжарах в день евакуації українців та іноземців з Китаю.

Відео з вибаченням оприлюднила пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Чоловік розповів, що під час протестів підійшов до поліціянтів і «нецензурними словами почав з ними розмовляти».

«Дуже каюся перед поліціянтами за те, що я так висловився. Я не хотів цього робити, був у стані алкогольного сп’янінні», — сказав він.

Нагадаємо, 20 лютого Україна евакуювала з Уханя 45 своїх громадян та 27 іноземців. Усі вони здорові та без симптомів коронавірусу. Евакуйованих разом з екіпажем літака та медиками, які були на борту літака, яким евакуювали людей, привезли до медичного центру в селищі Нові Санжари на Полтавщині. Місцеві жителі увесь день блокували дорогу, аби не пропустити автобуси з евакуйованими, та вимагали не розміщувати їх у місцевому медзакладі. Утім, коли автобуси під'їхали. правоохоронці відтіснили їх та звільнили дорогу.

Проте не обійшлося без сутичок: агресивно налаштовані люди кидали каміння як в правоохоронців, так і в автобуси з евакуйованими українцями і іноземцями. Також один з чоловіків намагався наїхати на поліцейських автомобілем, а одному правоохоронців каменем проломили голову. Загалом постраждали 9 правоохоронців та один цивільний. Поліція порушила 5 кримінальних справ.

Поділитись: