Супергеройський блокбастер «Месники: Завершення» режисерів Ентоні та Джо Руссо випередив «Аватар» Джеймса Кемерона і став найкасовішим фільмом в історії.

Керівник Marvel Кевін Файг оголосив про це зі сцени одного із найбільших у світі фестивалів коміксів і пов'язаного з ними популярного мистецтва «Comic-Con International» у Сан-Дієго (США), передає видання Deadline.

«Месники: Завершення»
Фото:

IMDb

За п'ять днів після початку прокату четверті «Месники» зібрали 1,2 мільярда доларів, а на 12-й день позначка досягла 2,18 мільярда доларів. Тоді стрічка обійшла «Зоряні війни: Пробудження Сили» та «Титанік», які мають 2,07 і 2,18 мільярда доларів зборів відповідно.

При цьому студія посилається на інформацію, яку ще не враховано офіційно, через що супергеройська картина, на даний момент, відстає від стрічки Джеймса Кемерона на 500 тисяч доларів. Точна цифра рекорду стане відома після підрахунку зборів за 20 і 21 липня.

Фантастичний бойовик «Месники: Завершення» — це продовження фільму «Месники: Війна нескінченності» і 22 фільм кінематографічного всесвіту Marvel. Режисерами нової картини виступили брати Ентоні і Джо Руссо, які зняли дві останні частини про «Капітана Америка» і попередню частину «Месників».

Нагадаємо, на фестивалі «Comic-Con International» у Сан-Дієго студія Marvel анонсувала четверту фазу однойменного кінематографічного всесвіту. Зокрема, до 2021 року вийдуть нові фільми про Чорну Вдову, Тора, Доктора Стренджа і навіть мисливця на вампірів Блейда у виконанні Магершала Алі.

Поділитись: