В разі обрання президентом України кандидата Володимира Зеленського, швидко стане зрозуміло, чи впливає на нього олігарх Ігор Коломойський. Про це в програмі «Нині вже» в ефірі Громадського повідомив голова громадської організації «Центр UА», екс-голова Адміністрації президента та віце-прем'єр міністр з питань європейської інтеграції Олег Рибачук.

«Завжди є дві кампанії. Одна домовляється з різними бізнес групами. потім їм виділяють, як розплату, сектори. У Відні, в Києві, будь-де. І ми бачимо, що у нас досі така стагнація. Бо монополія і просто нахабно розписано і не пускається конкуренція, а інша обіцяється людям і ці дві системи конфліктують. От у мене перше питання, чи є там «домовляшки». З одним, з другим, з третім… Бо це одразу буде видно. Ми відразу прорахуємо, впливає Коломойський чи не впливає? Є там якісь преференції чи ні», — сказав він.

Нагадаємо, 28 березня соціологи оприлюднили опитування, яке проводив Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Згідно з останнім опитуванням, кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський залишається лідером президентського рейтингу. Майже на 10% від нього відстає чинний президент Петро Порошенко.

Водночас згідно з даними опитування групи «Рейтинг», Зеленський лідирує, а Тимошенко й Порошенко йдуть нога у ногу.

Раніше соціолог описав портрети виборців Зеленського, Тимошенко та Порошенка.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: