Існують продукти, які вважають украй корисними при онкологічних захворюваннях, мало не чарівними. Дехто вважає, що вони здатні вбивати ракові клітини. Але чи так це? І що важливо пам'ятати під час вживання в їжу таких продуктів і БАДів? Сьогодні поговоримо про куркуму, розторопшу, риб'ячий жир, грибах рейші та про чорний кмин.

Відповіді дає онкологиня, реабілітологиня, кандидатка медичних наук, завідувачка відділу реабілітації московського Центру діагностики та реабілітації «Відновлення» Олександра Степанова. Вона вивчає вплив БАД на організм онкопацієнтів в межах лабораторних досліджень, які проводилися в різний час у всьому світі.

Детальний опис цього епізоду читайте тут.

Слухайте цей епізод на Castbox, Soundcloud, Apple Podcasts, Google Podcasts і YouTube. Слухайте весь другий сезон подкасту на Castbox і Soundcloud.

Авторка «Я і воно: як пережити онко» Яна Сєдова також дякує за інформаційну підтримку подкасту фандрайзинговій платформі онлайн-благодійності Dobro.ua, яка збирає кошти на благодійні та соціальні проєкти будь-якого напрямку.

У цьому місяці всеукраїнський фонд КРОНА на платформі Dobro.ua відкрили збір грошей, завдяки яким Яна зможе заплатити за генетичний тест Oncodeep. Він рекомендований лікарем і допоможе підібрати новий протокол лікування, адже на сьогодні всі стандартні лінії терапії вона вже отримала..

Поділитись: