Міністр економіки Тимофій Милованов став на захист прем’єра Олексія Гончарука після оприлюднення прослушки нібито його наради. Очільник Мінекономіки вважає, що це продовження атаки опонентів, які не отримали посад в уряді.

Про це Милованов написав у Facebook.

За його словами, в Кабміні посади не розподілялися за політичними квотами й, наприклад, у Мінекономіки Милованов сам робить усі призначення і туди не «вкручують смотрящих».

«Звичайно це не подобається опонентам. Вони не отримали посад в новому уряді та на держпідприємствах та в органах влади. Я сам особисто відмовив десяткам якщо не сотням таких прохань. Інколи просять м’яко, інколи через друзів, буває пропонують хабарі», — розповів міністр.

Він уточнив, що найбільший хабар, на який йому натякали — 10 мільйонів доларів за призначення керівника держпідприємства.

Нагадаємо, увечері 15 січня в мережі опублікували нібито аудіозапис наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука, на якій він каже про примітивне розуміння економіки у президента Володимира Зеленського, а себе називає «профаном».

У нараді, крім нібито Гончарука, беруть участь люди з голосами, схожими на Милованова, заступників голови Нацбанку Катерину Рожкову та Дмитра Сологуба і міністерку фінансів Оксану Маркарову.

Глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія стверджує, що це була «склейка» фраз різних людей в різний час, яку хтось робив заради сенсації.

Сам Гончарук після зливу заявив, що команду президента та уряду не зламати й похизувався досягненнями в економіці.

А група депутатів «Слуги Народу» звернулась до СБУ через ймовірне прослуховування прем'єра.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile