Після зливу нібито «прослушки» наради прем'єр-міністра Олексія Гончарука, на якому він каже про примітивне розуміння економіки у президента Володимира Зеленського, а себе називає «профаном» в економіці, сам Гончарук заявив, що команду президента та уряду не зламати і похизувався досягненнями в економіці.

Звернення оприлюднила пресслужба Олексія Гончарука.

«Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки», — заявив Гончарук.

Прем'єр розповів також про успіхи в економіці. Так, за його словами, обмінний курс зміцнився та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%.

«Якщо це не гарні новини для країни, то я повний «профан» в економіці!», — додав Гончарук.

Напередодні у мережі опублікували нібито аудіозапис наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука, на якій він каже про примітивне розуміння економіки у президента Володимира Зеленського, а себе називає «профаном» в економіці.

У нараді крім нібито Гончарука беруть участь люди з голосами, схожими на заступницю голови Нацбанку Катерину Рожкову та міністерку фінансів Оксану Маркарову.

Глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вже прокоментував опубліковані в мережі аудіозаписи нібито розмови прем'єр-міністра Олексія Гончарука з колегами. Арахамія стверджує, що була «склейка» низки записів, хоча й не заперечує, що на аудіо голос Гончарука.

Раніше пов’язаний з олігархом Ігорем Коломойським депутат від президентської фракції «Слуга Народу» Олександр Дубінський написав у Facebook, що Гончарук має написати заяву про відставку, а з ним це мають зробити Рожкова, Маркарова, голова Нацбанку Яків Смолій та міністр економіки Тимофій Милованов. Зазначимо, що всі вони неодноразово були об'єктами критики й з боку Коломойського.

Згодом з'явилася друга частина запису, на якій крім нібито Гончарука, Рожкової та Маркарової є голоси, схожі на Милованова, заступницю глави Офісу президента Юлію Ковалів та заступника голови НБУ Дмитра Сологуба.

Ковалів заявила «УП», що на запису не її голос.

«На аудіо не я. На цій нараді мене не було», — сказала вона.

Поділитись: