Економіка / Гроші

Міненерго затвердило наглядову раду Укренерго

Міненерго
Економіка/Гроші/Міненерго затвердило наглядову раду Укренерго
Зберегти
Вигляд
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України затвердило склад наглядової ради державної енергетичної компанії Укренерго.

Зокрема, представниками держави у наглядовій раді стали Сергій Кушнір, Олександр Поплавський, Максим Немчинов, а незалежними членами наглядової ради стали Шевкі Аджунера (колишній голова представництва ЄБРР в Україні), Педер Остермарк, Олів’єр Аппертта Луїджі де Франсісі.

Загалом, наглядова рада здійснює стратегічне управління компанією,затверджує фінансові звіти, ухвалює рішення про випуск цінних паперів та обирає аудиторів діяльності державного підприємства.

Зазначимо, що Укренерго — державна енергетична компанія, що керує магістральними та міжміськими олініями електропередач, а також здійснює контроль за об’єднаною енергетичною системою України.

Раніше в уряді пропонували збільшити державні інвестиції у вугільну галузь.

Також прем’єр-міністр України повідомляв, що більшість державних шахт в Україні є збитковими, в той час як прибуток приносять лише 4 шахти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ День з шахтарем: з каскою і без зарплати

Нагадаємо, що 13 липня, перед завершенням сесії, Верховна Рада виділила на дотацію шахтарям 1,4 мільярди гривень.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомляв, що держава щороку витрачає на дотації державним шахтам близько 3 мільярдів гривень.

Він зазначив, що собівартість видобутку українського вугілля значно перевищує його ціну на ринку. Відтак, держава має покривати різницю з бюджету.

Пов`язані новини