Міністерство фінансів України схвалило стратегію розвитку ПриватБанку, якою передбачено вихід банку з державної власності у 2022 році.

Міністерство фінансів України схвалило стратегію розвитку ПриватБанку, якою передбачено вихід банку з державної власності у 2022 році.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінфіну.

Документом, зокрема передбачено запровадження системи ефективного управління ризиками банку та його проблемними кредитами.

«Ми вважаємо, що практична імплементація положень стратегії сприятиме зміцненню сильних сторін банку та його позиції на ринку, забезпечуючи при цьому прийнятний рівень прибутковості на рівні з найкращими гравцями», — зазначила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

Зокрема, стратегією передбачено, що ПриватБанк отримає 8,4 мільярди гривень чистого прибутку у 2022 році та буде повністю готовим до приватизації. Також, у Мінфіні зазначили, що з 2018 до 2022 року ПриватБанк сплатить до бюджету 81 мільярд гривень дивідендів.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк запустив нову функцію, що дозволить користувачам змінювати пін-код до картки онлайн у разі підозри шахрайства.

Також у ПриватБанку повідомили про запуск функції розрахунку за покупки за допомогою відбитку пальця.

Нагадаємо, у грудні 2016 року «Приватбанк», 49,9% якого належали олігарху Ігорю Коломойському, був націоналізований рішенням українського уряду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таксист, працівник заправки та 28 підприємств: як Коломойський вивів гроші з «Приватбанку» — розслідування

Раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення про докапіталізацію Приватбанку на 38,5 млрд гривень

Поділитись: