У Міністерстві фінансів США продовжили термін, протягом якого інвестори можуть вільно продати акції компанії «Русал», що належить російському олігарху Олегу Дерипасці.

У Міністерстві фінансів США продовжили термін, протягом якого інвестори можуть вільно продати акції компанії «Русал», що належить російському олігарху Олегу Дерипасці.

Про це повідомляє Bloomberg.

Під час запровадження санкцій проти олігарха на початку квітня 2018 року йшлося про накладання заборони на торгівлю акціями компанії, яка є одним з найбільших у світі виробників алюмінію. В той же час, Мінфін США дав час інвесторам продати свої частки «Русалу» до 5 серпня 2018 року.

Своїм рішенням у вівторок, 31 липня, Мінфін США продовжив цей період до 23 жовтня. Таким чином, дату фактичного запровадження санкцій проти компанії було відтерміновано.

4 квітня 2018 року Сполучені Штати запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Крім цього повідомлялось, що міжнародні інвестори, які придбали цінні папери «Русалу», можуть втратити 1,6 мільярди доларів через санкції США.

В самій російській компанії заявили, що експортуватимуть алюміній до Китаю замість США.

Як повідомлялося, керівництво «Русалу» подало у відставку і попередило про проблеми з виплатою боргів.

У компанії пояснили, що змінять склад керівництва для того, аби уникнути американських санкцій. В той же час у Мінфіні США повідомили, що єдиною можливою умовою виключення компанії із санкційного списку є відхід від управління та впливу на неї російського олігарха Олега Дерипески.

В той же час, повідомлялось, що Дерипаска досі лишається власником «Русалу».

Поділитись: