У розробленому урядом проекті державного бюджету України на 2019 рік передбачено зростання соціальних стандартів з 1 січня 2019 року.

У розробленому урядом проекті державного бюджету України на 2019 рік передбачено зростання соціальних стандартів з 1 січня 2019 року.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає прес-служба уряду.

«У минулому році уряд вперше за всю історію незалежності забезпечив конституційне подання повного бюджету до Верховної Ради до 15 вересня. Я переконаний, що і цього року уряд 15 вересня, може навіть трохи раніше, передасть проект Державного бюджету у Верховну Раду», — сказав він.

Крім цього, Розенко додав, що при складанні проекту бюджету 2019 року значну частину коштів запропонували виділити на оборону та забезпечення військовослужбовців.

«Бюджет буде правдивим, там не буде надутих цифр», — додав Розенко.

Нагадаємо, що наразі розмір мінімальної заробітної плати в Україні складає 3723 гривні на місяць. Окрім встановлення мінімального розміру оплати праці, показник мінімальної зарплати також впливає на низку інших показників, зокрема на розмір сплати Єдиного соціального внесу ФОПами.

Напередодні Павло Розенко повідомляв, що уряд планує підвищити мінімальну зарплату до 4200 гривень на місяць до кінця 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Міжнародні резерви НБУ станом на початок червня 2018 року складають 18,12 мільярдів доларів. Таким чином, за місяць вони скоротились на 294 мільйони доларів.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомляв, що до кінця 2018 року середня заробітна плата в Україні зросте до 10 тисяч гривень на місяць.

Поділитись: