Міністерство інфраструктури звернеться до Міністерства економічного розвитку і торгівлі з проханням позбавити ліцензії туроператора Oasis Travel, клієнти якого кілька діб не могли вилетіти з Тунісу.

Міністерство інфраструктури звернеться до Міністерства економічного розвитку і торгівлі з проханням позбавити ліцензії туроператора Oasis Travel, клієнти якого кілька діб не могли вилетіти з Тунісу.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на брифінгу після наради з туроператорами, перевізниками, державіаслужбою та МЕРТ.

Він додав, що питання позбавлення ліцензії планують розглянути на нараді МЕРТ 4 липня.

Раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури України звернеться до Генеральної прокуратури щодо невиконання туроператором Oasis Travel зобов’язань зі сплати грошей за авіарейси туристів, через що сотні українців кілька діб не могли вилетіти з Тунісу.

Нагадаємо, наприкінці червня понад 800 українців в застрягли в аеропортах кількох міст світу через проблеми з перевізниками. У рейтингу будуть дані про частоту рейсів, їх затримки. Так, 29 червня повідомлялося, що з аеропорту Монастір у Тунісі до Харкова не могли вилетіти близько 300 українських туристів. 

2 липня стало відомо, що українські туристи не змогли вилетіти з іспанського острова Мальорка.

Вранці 3 липня українські туристи, які не могли вилетіти з Албанії, повернулися додому.

Поділитись: