ENRU

Міносвіти продовжило роботу приймальних комісій 1 серпня до 20:00

Міністерство освіти і науки вирішило продовжити роботу приймальних комісій 1 серпня до 20:00.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

«Враховуючи, що списки вступників, які отримали рекомендації до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднять на декілька годин пізніше запланованого часу – о 18.00 – роботу приймальних комісій буде продовжено до 20.00», – йдеться в оприлюдненому документі.

Міністерство освіти і науки України

Також зауважується, що відповідний лист Міністерства освіти і науки України було надіслано керівникам вищих навчальних закладів.

«До МОН надходять численні звернення від вступників, які бажають подати оригінали документів у ВНЗ одразу після оприлюднення списків рекомендованих до зарахування. Саме тому ми й звернулись до керівників вишів для продовження роботи приймальних комісій до 20 години – так абітурієнти матимуть можливість подати свої документи вже сьогодні», – цитує прес-служба директора департаменту вищої освіти МОН Олега Шарова.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України оприлюднить списки вступників, які отримали рекомендації до зарахування на місця державного замовлення, о 18:00 1 серпня 2017 року.

Раніше повідомлялося, що абітурієнтам дозволили подавати паперові заяви за неможливості реєстрації електронного кабінету.

У перший день вступної кампанії в Україні 12 850 абітурієнтів успішно зареєстрували власні електронні кабінети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У медвиш, як у спецназ: яким має бути вступний бал для майбутніх медиків?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram