Міністр охорони здоров'я Максим Степанов отримав позитивний результат тесту на коронавірус.

Про своє зараження міністр повідомив у Facebook.

Він зазначив, що перебуває на самоізоляції вдома та продовжуватиме працювати у звичайному режимі.

«Працюватиму дистанційно, щоденні брифінги проводитиму звідси ж. Закликаю всіх: не відвідувати місця скупчення людей і дотримуватися карантинних вимог. Будь ласка, бережіть себе та своїх рідних», ㅡ заявив Максим Степанов.

Раніше зараження коронавірусом підтвердили в перших осіб країни: президента Володимира Зеленського та очільника Офісу президента Андрія Єрмака.

Також позитивні тести отримали голова Верховної Ради Дмитро Разумков, перший віцеспікер Ради Руслан Стефанчук та міністр із реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Ситуація з коронавірусом

Кількість хворих із COVID-19 в Україні зростає. Щодоби в нас фіксують від 10 до вже понад 12 тисяч інфікованих. У Нацслужбі здоров'я розповіли, що в жовтні кількість госпіталізованих із COVID-19 зросла майже на 80%.

Так, в Україні за минулу добу, 13 листопада, коронавірусне захворювання знову підтвердили в рекордної кількості людей — 12 524. Також відомо, що вчора 4 962 пацієнти одужали, а 191 — помер від ускладнень.

За весь час епідемії COVID-19 в Україні виявили 525 176 випадків інфікування. З них 238 811 людей одужали, а 9 508 — померли від ускладнень.

У МОЗ розробили алгоритм дій у разі погіршення ситуації згідно з чотирма рівнями небезпеки. Наразі Україна перейшла на другий рівень, який, зокрема, передбачає скасування планових операцій. Детальніше про чотири рівні тут.

Поділитись: