УКРАЇНА

Мін’юст не планує розробляти законопроект про легалізацію одностатевих шлюбів — міністр Петренко

21 червня, 2018 15:54
УКРАЇНА/Мін’юст не планує розробляти законопроект про легалізацію одностатевих шлюбів — міністр Петренко
Зберегти
Вигляд
Міністерство юстиції не планує на сьогодні розробляти законопроект про легалізацію одностатевих шлюбів чи цивільного партнерства.

Міністерство юстиції не планує на сьогодні розробляти законопроект про легалізацію одностатевих шлюбів чи цивільного партнерства. У відомстві вважають, що для досягнення європейських стандартів першочергово треба запровадити зміни в освіті, економіці та безпеці.

Про це в кулуарах Ради в коментарі Громадському заявив міністр юстиції Павло Петренко.

«Ми озвучили нашу офіційну позицію. Наразі жоден законопроект Мінюсту щодо легалізації одностатевих шлюбів чи легалізації цивільного партнерства не розроблявся і не подавався до Кабінету міністрів», — заявив Петренко.

На його думку, такі питання потребують широкого обговорення в суспільстві та громадської підтримки.

«Але на сьогодні таких планів немає. У нас є дуже багато чого, що треба зробити і змінити, щоб ми відповідали європейським стандартам. Це і в питаннях освіти, й економіки, і в безпекових питаннях. Давайте все таки будемо робити європейські цінності та рівень життя такий, як в ЄС. Це зараз в уряді в пріоритеті», — заявив Петренко.

Раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції залишить у плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини запровадження в Україні цивільних партнерств, зокрема, для одностатевих пар.  

Пізніше Мін'юст спростував заяву щодо легалізації цивільного партнерства одностатевих пар:

«У зв’язку з великою кількістю звернень, питання потребує подальшого вивчення та опрацювання і наразі не може бути виконано». 

«Інформація, яка поширюється у ЗМІ щодо подання Міністерством юстиції законопроекту на розгляд Кабінету Міністрів України про легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар, не відповідає дійсності».

Нагадаємо, з початку 2018 року деякі громадяни України створювали петиції на адресу центральних органів влади, які містили заклики до обмеження в країні вільного обігу інформації про гомосексуальність. 4 квітня під Адміністрацією Президента представники альянсу «За сім'ю» вимагали поновити петицію «про захист традиційних цінностей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

Пов`язані новини