Сьогодні, 8 вересня на базі аеродрому бригади тактичної авіації імені Петра Франка розпочалась перша фаза навчань Rapid Trident — 2017.

Сьогодні, 8 вересня на базі аеродрому бригади тактичної авіації імені Петра Франка розпочалась перша фаза навчань Rapid Trident — 2017.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Зазначається, що на базу прибули партнери з однієї з авіаційних баз США з метою навчити українських колег-авіаторів методам взаємодії з іншими родами військ у різних умовах.

«На базі аеродрому бригади тактичної авіації імені Петра Франка американські спеціалісти проведуть ряд теоретичних та практичних занять з медичної підготовки, зокрема з аеромедичної евакуації та транспортуванню і десантуванню вантажів та особового складу», — повідомляють в Міноборони України.

Зазначається, що навчання «сприятимуть підвищенню рівня бойового вишколу Повітряних Сил та Збройних Сил України в цілому».

Раніше президент Ігор Додон, відомий проросійською позицією, заборонив Молдові брати участь у військових навчаннях НАТО. Попри заборону президента, 57 молдовських військових таки поїхали в Україну на навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вето на армію: чи візьме Молдова участь у навчаннях НАТО?

Щорічні навчання Rapid Trident, що відбуваються за підтримки НАТО, пройдуть з 8 по 23 вересня на Яворівському полігоні поблизу Львова. Усього в навчаннях візьмуть участь 2,5 тисячі військовослужбовців із понад 10 країн світу, зокрема, Канади, Італії, Грузії, Литви, Норвегії, Польщі, Туреччини, України, Британії та США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: