Світ

Місія МВФ почала роботу в Білорусі

9 липня, 2018 10:58
Світ/Місія МВФ почала роботу в Білорусі
Зберегти
Вигляд
Планова технічна місія Міжнародного валютного фонду розпочала роботу у Мінську з метою проведення консультації щодо економічної політики.

Планова технічна місія Міжнародного валютного фонду розпочала роботу у Мінську з метою проведення консультації щодо економічної політики.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Захід».

Місія працюватиме до 13 липня та проведе переговори з представниками білоруського центрального банку, міністерств економіки та фінансів.

Наразі співпраця МВФ з Білоруссю обмежується технічними та рекомендаційними місіями, в той час як влада Білорусі продовжує вести активні переговори про відновлення кредитної програми для підтримки реформування економіки. Зокрема, у Білорусі хочуть залучити кредит МВФ у розміні 3 мільярди доларів.

Раніше стало відомо, що у МВФ затвердили 50 мільярдів доларів кредиту для Аргентини.

Раніше повідомлялось, що МВФ та Аргентина домовились про кредитну програму у розмірі 50 мільярдів доларів. Наразі країна переживає затяжну економічну кризу, а аргентинське песо стало однією з найбільш знецінених валют минулого року. Інфляція в країні складає 28%.

Нагадаємо, що в переговори з МВФ відбувались на тлі загострення соціальної напруги в Аргентині. Зокрема, в Аргентині занепокоєні, що співпраця з МВФ може призвести до погіршення економічної ситуації та настання нової економічної кризи.

Також стало відомо, що МВФ відкинув вже близько 8 варіантів компромісів підвищення цін на газ для населення, розроблених українським урядом.

Більше про:
# МВФ
# Білорусь
Пов`язані новини