Євразійська економічна комісія призупинила дію антимонопольних мит на українську продукцію зі сталі, зокрема на сталеві колеса, у розмірі 34,22%. Основним виробником цієї продукції є компанія «Інтерпайп» Віктора Пінчука.

Про це йдеться у повідомленні на сайті комісії.

Розслідування призупинили тимчасово у зв'язку з тим, що там вирішили розпочати нове антидемпінгове розслідування. Рішення про призупинення мит триватиме до 1 червня 2020 року.

Зазначимо, що нове розслідування почали за скаргою «Білоруського автомобільного заводу» та «Казахської залізниці» щодо дефіциту залізничних коліс на ринку Євразійського союзу.

Попереднє розслідування проти компанії «Інтерпайп» почали у лютому 2017 року за позовами двох російських заводів. Тоді вирішили «покарати» українського товаровиробника митами на 34,22%, що зменшило привабливість його продукції на ринках Білорусі, Росії та Казахстану.

Напередодні у «Інтерпайпі» заявляли про те, що ціни на електроенергію для них зросли на 22% після запровадження в Україні нового ринку.

Зазначимо, що компанія «Інтерпайп» — один з найбільших у світі виробників металургійної продукції, зокрема металевих труб та залізних коліс. Компанія належить українському олігарху, зятю екс-президента України Леоніда Кучми, Віктору Пінчуку.

Поділитись: