17 жовтня між контрольним пунктом вʼїзду-виїзду «Станиця Луганська» та зруйнованим мостом через Сіверський Донець почав курсувати другий гольф-кар для маломобільних людей.

Про це hromadske розповів голова гуманітарної місії «Проліска» Євген Каплін.

«16 серпня ми запустили перший електрокар від зруйнованого мосту до початку КПВВ — 850 метрів. Раніше тут всі ходили пішки, а людей з інвалідністю возили "тачечники", які брали від 200 до 400 гривень за те, аби допомогти подолати цю відстань. За місяць гольф-кар перевозить по цій зоні 2600 людей», — повідомив Каплін.

Гольф-кари перевозять людей, старших за 75 років, людей з інвалідністю I групи, вагітних жінок і жінок із дітьми до трьох років. 

«Ми із постачальником довго обговорювали, чи зможе ця машина працювати у постійному графіку з 8 ранку до 16.00. Але вже два місяці їздить перша машинка — стерлося одне колесо через навантаження, змінили. Жодних інших технічних проблем немає», — запевнив голова «Проліски».

Кожен гольф-кар коштував 12 тисяч євро. Їх закупили в гуманітарній місії «Проліска».

Два гольф-кари здатні перевозити близько 25 тисяч людей на місяць. Щоденно лінію розмежування у Станиці Луганській перетинає близько 10 тисяч людей.

Нагадаємо, міст у Станиці Луганській планують відкрити після ремонту до 15 листопада 2019 року. Водночас зведення тимчасового деревʼяного мосту на контрольно-пропускному пункті «Станиця Луганська» завершили 4 жовтня.

Нагадаємо:

Відновлення мосту через річку Сіверський Донець у районі Станиці Луганської є частиною міжнародних зобов’язань України для покращення гуманітарної ситуації на лінії розмежування. 27 червня 2019-го спостерігачі ОБСЄ підтвердили розведення підрозділів ЗСУ та бойовиків біля Станиці Луганської, яке було необхідне для початку ремонту моста.

Поділитись: