Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) включила Україну до списку країн з найбільш високим ризиком вживання допінгу.

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) включила Україну до списку країн з найбільш високим ризиком вживання допінгу.

Про це повідомляє прес-служба IAAF.

Зазначається, що під час засідання Ради IAAF у Буенос-Айресі було ухвалене рішення про розділення всіх федерацій на три категорії. Критерієм розділення є ризик вживання допінгу легкоатлетами цих країн.

У категорію А потраплятимуть країни з найвищим ризиком вживання допінгу. За рішенням IAAF, до цієї категорії включили Україну, Кенію, Ефіопію та Білорусь.

Спортсмени зі збірних цих країн проходитимуть не менш ніж три перевірки на допінг за 10 місяців до чемпіонатів світу або Олімпійських Ігор, не враховуючи перевірок, які проходять спортсмени під час різних змагань.

Слід зазначити, що під час засідання Рада IAAF відмовила Всеросійській федерації леггої атлетики у поновленні членства.

Нагадаємо, російську федерацію виключили зі складу IAAF після оприлюднення розслідування Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) щодо участі спортсменів у Росії в державних допінг-програмах.

У грудні 2017 року російську збірну відсторонили від участі у Олімпійських іграх 2018 року у Південній Кореї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Зимові Олімпійські Ігри 2018 у Пхьончхані завершилися: результати

Поділитись: