Міжнародні фахівці почали незалежну пожежно-технічну та будівельну експертизу одеського табору «Вікторія», в якому 2017 року внаслідок пожежі загинули троє дітей.

Міжнародні фахівці почали незалежну пожежно-технічну та будівельну експертизу одеського табору «Вікторія», в якому 2017 року внаслідок пожежі загинули троє дітей.

Про це повідомляє «Слідство.Інфо».

Перевірятиме будівлю естонський Міжнародний інститут експертиз за проханням батьків загиблих. Кошти на експертизу також виділили батьки.

Експерти вже почали просіювати згорілі уламки будівлі на місці згарища, а також вилучати зразки деревини з аналогічних сусідніх будівель. Їх будуть перевіряти на стан протипожежної обробки.

Також експерти отримають доступ до матеріалів кримінальних проваджень, які відкрили після пожежі, та доступ до об’єктів дитячого табору.

Раніше Приморський суд Одеси на прохання Олексія Мазура, донька якого загинула в дитячому таборі «Вікторія», дозволив міжнародним фахівцям проводити експертизу.

27 червня Київський районний суд Одеси продовжив термін тримання під вартою екс-директору табору «Вікторія» Петросу Саркісяну на 60 діб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПожежа у таборі «Вікторія»: за що судять виховательку

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» почалася в ніч проти 16 вересня 2017 року. Спочатку повідомлялося про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом поліція знайшла тіло ще однієї дитини.

3 жовтня минулого року прокуратура повідомила про підозру екс-заступниці міського голови Одеси Зінаїді Цвірінько.

Згодом суд обрав запобіжний захід екс-заступниці міського голови Одеси. Виховательку табору «Вікторія» звільнили з-під варти на поруки.

/Ольга Кириленко

Поділитись: