УКРАЇНА

Міжнародний арбітраж залишив чинною поразку «Динамо» через неявку на матч в Маріуполь

19 лютого, 2018 19:45
УКРАЇНА/Міжнародний арбітраж залишив чинною поразку «Динамо» через неявку на матч в Маріуполь
Зберегти
Вигляд
Спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) відмовив футбольному клубу «Динамо» у задоволенні скарги про технічну поразку «Маріуполю».

Спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) відмовив футбольному клубу «Динамо» у задоволенні скарги про технічну поразку «Маріуполю».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Таким чином спортивний арбітраж залишив чинним рішення про те, що «Динамо» технічно програло «Маріуполю» 0:3 через неявку на матч до цього міста.

Суд розглядав справу футбольних клубів 12 лютого. Свідками в процесі виступали президент Федерації футболу Андрій Павелко, президент «Динамо» Ігор Суркіс та представники СБУ.

22 грудня 2017 року Спортивний арбітражний суд прийняв апеляцію «Динамо» щодо програшу «Маріуполю»

Нагадаємо, 25 серпня 2017-го клуб «Динамо» поінформував команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі.

У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів: СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі через «підвищену терористичну загрозу» в місті. 11 серпня поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

Але київський клуб все одно не приїхав і Дисциплінарний комітет Федерації футболу України зарахував йому технічну поразку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпека чи поразка: чому Динамо відмовилось їхати до Маріуполя

Пов`язані новини