Міжнародний союз біатлоністів обмежив у правах Росію

11 грудня, 2017 00:34
default/Міжнародний союз біатлоністів обмежив у правах Росію
Зберегти
Вигляд
Міжнародний союз біатлоністів (IBU) на тлі допінгового розслідування щодо російських спортсменів обмежив права Росії у складі Союзу.

Міжнародний союз біатлоністів (IBU) на тлі допінгового розслідування щодо російських спортсменів обмежив права Росії у складі Союзу.

Про це йдеться у повідомленні на сайті IBU.

Союз біатлоністів Росії (СБР) понизили до статусу тимчасового члена з обмеженими правами.

«Виконавча рада IBU розгляне відновлення СБР до повного членства не раніше завершення сезону 2017/2018», — йдеться у повідомленні.

Наголошується, що Росії повернуть її попередні права у разі, якщо не буде жодних повідомлень про порушення нею антидопінгових правил, а також якщо Союз біатлоністів РФ буде у повному обсязі співпрацювати з будь-яким розслідуванням щодо ймовірної допінгової змови спортсменів.

«Виконавча рада може на власний розсуд вирішити продовжити тимчасове членство, якщо вважатиме, що зазначені вище умови не були виконані», — наголосили в IBU.

Раніше повідомлялося, що Всесвітнє антидопінгове агентство підтвердило участь спортсменів Росії у державних допінг-програмах.

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі у Олімпійських іграх 2018 року у Південній Кореї.

Глава дисциплінарної комісії Міжнародного олімпійського комітету Самуель Шмід заявляв, що російські спецслужби намагалися стежити за роботою комісії, яка розслідувала справу вживання допінгу російськими спортсменами.

 

Пов`язані новини