Військовослужбовці Ізмаїльського загону на українсько-молдовському кордоні затримали двох порушників, які пробиралися з молдовської території в Україну крізь очерет, оминаючи пункти пропуску.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Так, ввечері 7 червня молдовські прикордонники сповістили ізмаїльські органи правопорядку про рух двох невідомих в бік України. На перевірку інформації виїхала група реагування.

Мандрівників виявили поблизу села Залізничне Болградського району. Згодом прикордонники з’ясували, що молдаванин вирішив будь-що потрапити в Україну, аби познайомити свою дівчину з ріднею, яка тут нібито проживає.

«Як встановлено, 40-річний громадянин Молдови минулого року притягувався до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування на території України. Проте, не сплативши вчасно штраф, отримав заборону в’їзду в нашу країну», — йдеться у повідомленні.

За порушення державного кордону на іноземців склали протоколи про адміністративні правопорушення, рішення щодо яких ухвалить суд.

Відносно громадянина Молдови направили повідомлення до Служби безпеки України за ознаками злочину, передбаченого статтею ч.1 ст. 332-2 (незаконне перетинання державного кордону України) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає ув’язнення на строк до трьох років.

Поділитись: