Міністерство охорони здоров’я ще не визначилось із місцем обсервації людей, яких евакуюють з китайського міста Ухань у провінції Хубей, яке є епіцентром поширення смертельного коронавірусу.

Про це міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила під час брифінгу, який транслювало hromadske.

«Досить багато об'єктів аналізуємо, підбираємо для того, що мати кілька варіантів, мати запасні варіанти… Їхня готовність має бути визначена на момент прильоту», — розповіла Скалецька.

Так, за її словами, спочатку МОЗ розглядало близько 20 об'єктів в різних регіонах України, наразі «на етапі підготовки та аналізу» 12 об'єктів.

Раніше у Міністерстві закордонних справ повідомили, що 9 країн попросили Україну допомогти евакуювати своїх громадян з китайського міста Ухань.

Нагадаємо, евакуацію українців та іноземців з китайської провінції Хубей 17 лютого знову перенесли. Раніше очікувалося, що літак з українцями прибуде у середу 19 лютого, тепер його очікують у четвер, 20 лютого, о 8 годині ранку.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

За останніми даними, кількість людей, які одужали після інфікування китайським коронавірусом, зросла до 12 877. Водночас кількість інфікованих уже зросла до 73 335. Також відомо про 1873 летальні випадки, пов'язані з коронавірусом. Більшість — на материковому Китаї та по одному летальному випадку в Японії, Гонконгу, Франції, Тайвані та на Філіппінах.

Поділитись: