Міністерство охорони здоров’я та Центр громадського здоров'я скасували вечірнє зведення щодо нових випадків інфікування коронавірусом в Україні та кількості смертей.

Про це повідомили в прес-службі ЦГЗ.

«Звертаємо увагу, що оприлюднення даних щодо захворюваності на COVID-19 в Україні від Центру громадського здоров'я та Міністерства охорони здоров'я України відбуватиметься раз на добу щоранку о 9:30», — йдеться у повідомленні.

До цього МОЗ та ЦГЗ інформували про нові випадки інфікування двічі на добу — зранку та ввечері.

Тому наразі останніми даними загалом по Україні є ранкове зведення 6 квітня, у якому йшлося про 1319 випадків коронавірусної хвороби. З них 38 летальних, а 28 пацієнтів одужали.

Раніше президент Володимир Зеленський похизувався зменшенням кількості нових випадків інфікування коронавірусом. Так, якщо 5 квітня зафіксували лише 68 нових випадків, то у попередні два дні їх було 154 та 156. Глава держави упевнений, що це результат карантину, який запровадила влада.

Нагадаємо, уряд України запровадив нові обмеження на період карантину у межах боротьби з епідемію коронавірусної хвороби COVID-19.

Однак адвокатське об'єднання вже оскаржило у суді відповідну постанову, бо вона, на думку юристів, порушує конституційні права громадян.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: