ENRU

МОЗ оскаржуватиме відновлення на посаді ректорки Амосової

Bb85e32e4f4e7174a
МОЗ оскаржуватиме відновлення на посаді Катерини Амосової Фото: Громадське

Міністерство охорони здоров'я має намір оскаржити рішення суду про поновлення Катерини Амосової на посаді ректорки медичного університету Богомольця.

Про це повідомив «Громадському радіо» заступник міністра охорони України Олександр Лінчевський.

«Ми не маємо ілюзій щодо всі форм спротиву старої освітянської системи. Ми будемо оскаржувати це рішення», — заявив він.

Нагадаємо, 2 березня відсторонену ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову суд відновив на посаді.

Раніше 20 лютого Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов'язків ректорку Національного медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову.

Ректорку відсторонили через те, що студенти стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит «Крок 1. Стоматологія».

Сама Амосова заявила, що її відсторонили від виконання обов'язків «за відмову з боку заступника МОЗ здійснити протиправні дії».

Наглядова рада медуніверситету Богомольця підтримала відсторонену ректорку Амосову.

20 лютого студенти Національного медичного університету імені Богомольця заблокували вхід до ВНЗ для новопризначеного виконуючого обов'язків ректора Михайла Захараша.

ЧИТАЙТЕКонфлікт в медуніверситеті: Чому відсторонили ректорку Катерину Амосову.